משרד: 073-7268345  |  נייד: 054-4953083

הדמיות אדריכליות

הדמיות אדריכליות נועדו להמחיש למתבונן את החלל והחומר באופן שהוא רגיל לראות אותו בעיניו במציאות. ההבדל הוא שבמציאות על האדם לסובב את ראשו או את גופו על מנת לקבל את תחושת תלת המימד של החלל, ואילו הדמיות אדריכליות נעשות על ידי הזזת האובייקט וסיבובו עבור המתבונן. בצורה זו יכול המתבונן להביט בכל חלקי המבנה מכל זווית אפשרית והדבר מאפשר לו לבחון את האובייקט או החלל מכל כיוון אפשרי.

הדמיות אדריכליות נועדו להמחיש למתבונן את החלל והחומר באופן שהוא רגיל לראות אותו בעיניו במציאות. ההבדל הוא שבמציאות על האדם לסובב את ראשו או את גופו על מנת לקבל את תחושת תלת המימד של החלל, ואילו הדמיות אדריכליות נעשות על ידי הזזת האובייקט וסיבובו עבור המתבונן. בצורה זו ובעזרת הדמייה אדריכלית יכול המתבונן להביט בכל חלקי המבנה מכל זווית אפשרית והדבר מאפשר לו לבחון את האובייקט או החלל מכל כיוון אפשרי. 


הדמיות אדריכליות הן  העזרה הכי גדולה שאפשר לקבל בכדי לדעת אם ההחלטות שלנו הן נכונות.
ההדמיות מאפשרות לנו להצית את הדמיון ולהפוך אותו לפני הבקשה שלנו למציאות. אם יש לכם מבנה, מידות, מיקום, זוויות, צבע, חומר, גובה וכל מיני פרמטרים אחרים - אתם מוזמנים להפוך אותם למציאות בעזרת ההדמיות האדריכליות.

הכוח של הדמיות אדריכליות טמון באשלייה הנוצרת על גבי מסך דו מימדי כאילו והאובייקט הוא תלת מימדי הניתן לסיבוב ובחינה מכל זווית אפשרית. הדמיות אלה מאפשרות לארכיטקטים וקבלנים, או ליזמים מתחום הנדל"ן להציג בפני המשקיעים שלהם את המבנה בשלמותו עוד לפני שהאדמה אפילו נרכשה. הדמיות אדריכליות מאפשרות גם לאדריכלים לבחון מערכי תכנון שונים לדמות תוכניות נועזות בתחום הצורה והחומר כפי שלא ניתן לעשות בשום צורה אחרת. תוכנות התלת מימד מאפשרות לאדריכל "לשחק" עם המודל שלו ולמתוח אותו עד קצה גבול הדמיון מבלי שנעשה כל נזק. הדבר מאפשר להתפרע עם היצירתיות לכיוונים שקודם לכן היה מאד קשה לדמיין אותם בראש.

הדמיות אדריכליות בשוק הנדל"ן
להדמיות אדריכליות יש חשיבות מכרעת בשוק הנדל"ן. הטכנולוגיה הקיימת בתוכנות תלת מימד מאפשרות שימוש במרחבים תלת מימדיים ומידול של סביבות מדמות מציאות ורינדור המעביר את הצורות התלת מימדיות למסך דו מימדי ולהקרנה כסרטוני וידאו, וכל זאת תוך התחשבות של מאפייני תאורה שונים, חומריות שונה ועדשות מצלמה שונות. השימוש שנעשה עם הדמיות אדריכליות מאפשר לאדריכל ולקבלן, לאנשי השיווק וללקוחות לבחון ייצוג ריאליסטי של תצורות המבנה מבנים ומבחוץ ולבדוק תבניות עיצוב שונות על ידי לחיצה על מקלדת המחשב. היתרון הענק הוא כמובן שכל זה נעשה עוד לפני תחילת הבנייה הממשית בשטח.

ההבדל בין הדמיות תלת מימד לרישום אדריכלי
הדמיות אדריכליות שונות מהרישום האדריכלי המכונה רנדר ידני המאפשר נקודת מבט אחת ויחידה, והן מאפשרות ייצוא של מספר נקודות מבט שונות. הרנדר הממוחשב הינו מרחב תלת מימדי המאפשר גם שיטוט אנימטורי רציף בצורה של סרט אנימציה רציף המציג את המרחב בצורה של התבוננות אמיתית בזמן אמיתי. הדמייה אדריכלית היא כלי מאוד חשוב המציג את המרחב בצורה הכי קרובה למציאות שקיימת.

בנוסף לכל זה משמשות הדמיות אדריכליות ליצירת קונספט שיווקי ומכירתי.
 הן משמשות ככלי עיצובי ומאד יעיל על ידי יצירת שפה וויזואלית, ומאד תקשורתית בין היזם ללקוח.

הדמיות אדריכליות ושיפוץ דירה

אנשים רבים עומדים לפני שיפוץ דירה, אדריכלים עומדים לפני הוצאת פרויקט לפועל, וקבלנים עומדים לפני שיפוץ או בניית דירה .
לכולם מכנה משותף אחד - לכולם צורך בהדמייה אדריכלית בתלת מימד שתעזור להם לדעת כיצד ייראה המבנה אחרי  השיפוץ או הבנייה שלו.

הדמיות אדריכליות זהו שירות פופולרי בשוק אשר מסוגל  לחסוך כסף רב למשתמשים בו, לתת מושג מדויק של המראה הכי קרוב למציאות, ולהרגיע בעיקר.

הדמיות אדריכליות זהו הפתרון החדשני  והטכנולוגי ביותר של ימינו לקבלת תמונה עתידית על מבנה או בית שעוד לא נבנה. הוא מאפשר לקבל הצצה לעתיד למי שרוצה.

אם נרצה לדעת  אם ההחלטות שקיבלנו נכונות או לא – אין פתרון יותר טוב ויותר מדוייק מאשר הדמיות אדריכליות.

בעבר היו משתמשים ברישום אדריכלי אשר היה משאיר סימני שאלה  ולא היה נותן מבט פנימי על מבנה או פרויקט. לעומת זאת, הדמיות אדריכליות מאפשרות לדעת  את המבט הפנימי על מבנה, את הזוויות המדויקות שלו ועוד ועוד.

לשירות הדמיות אדריכליות יש חשיבות גדולה בשוק הנדל"ן.
השימוש במרחבים תלת מימדיים מאפשרת גם להקרין בווידאו סרטון על המבנה וממש לחוש אותו. היתרון הגדול הוא שכל זה  נעשה טרם הבנייה בשטח.

החוויה של הדמיות אדריכליות
מעבר לתיאור המציאות על ידי הדמייה אדריכלית משמש אותנו כלי זה גם ליצירת חוויה על ידי שליטה במרכיבי הייצוג, על אופיו ותיאורו של אותו הייצוג. הדמיות אלה מאפשרות התבוננות מעמיקה יותר של מרכיבי הייצוג של כל פרט והשתלבותם במרחב. החוויה מושפעת מפרשנות אישית של כל אותם כלים תלת מימדיים שמאפשרים לנו, הצופים להיות למעשה היוצרים של התסריט שאנו בעצמנו צופים בו על גבי המחשב. 

ניתן ליצור איתנו קשר בכל שאלה או בקשה ונשמח לעזור.

משרד: 03-5476856

נייד: 054-495308

דוא"ל heidad@3dplace.co.il   :Copyright © 2012 3DPLACE